Let's Meet VR

POŘÁDEJTE MEETING VE VR

Setkejte se s kýmkoliv, kdykoliv a odkudkoliv. Pomocí meetingů ve virtuální realitě propojujeme všechny výhody komunikace na dálku s výhodami osobního setkání. Bez cestování a dlouhodobého plánování se můžete potkat se svými kolegy s výhodami virtuálního světa, jako je tvorba ve 3D prostoru a jednoduchá úprava prostředí.

Lets Meet

PŘIZPŮSOBTE SI MÍSTNOST


Nastavte si svou vysněnou zasedačku! Jakou má mít barvu? Červenou, zelenou, modrou nebo úplně jinou? Jaké bude vybavení místnosti? Máte raději romantické prostředí plápolajícího krbu, uklidňující prostředí s akváriem, naprosto jednoduchou místnost, aby neomezovala Vaši kreativitu nebo chcete něco jiného? Kde bude meeting probíhat? Uprostřed rušného města, v horské krajině, nebo dokonce na povrchu měsíce? Možnosti jsou omezeny pouze Vaší představivostí! A co je nejlepší? Každý si nastaví takové prostředí, které mu nejvíce vyhovuje, podporuje kreativitu a výkonnost.

SDÍLEJTE DOKUMENTY A SOUBORY

Sdílejte, vytvářejte, upravujte a ukládejte jakékoliv soubory. V reálném čase můžete společně pracovat ve VR prostředí na jakémkoliv dokumentu nebo souboru. Sdílejte videa, zvuky, obrázky, objekty nebo klasické dokumenty. A co víc! Upravujte je ve spolupráci se svými kolegy přímo ve VR. .pdf, .mp4, .doc, .ppt, .xls, .avi, .jpg, .wav

NASTAVTE SI AVATAR NEBO POUŽIJTE SVŮJ SKEN

Důležitým aspektem osobních setkání je navázání vztahů mezi účastníky. Tento fakt si uvědomujeme, a proto je velmi důležitou součástí aplikace i implantace osobních avatarů. Potkejte se se svými kolegy v jejich plné kráse a budujte vztahy přímo s tím s kým mluvíte. PS: Díky virtuální realitě jsou diety minulostí. Uberte si nějaké to kilo nebo naopak vyrýsujte svaly.